Игра девојка фустан креација

Во оваа игра, можете да создадете вашиот фустан што ви се допаѓа, можете да изберете боја, должина ... Имате на располагање блузи, здолништа и ракави. Можете да го прилагодите вашиот облека со користење дезени.Контроли.  

  • :.
Користите глувчето за да ја играат играта


71% сакам оваа игра
Игра-девојка-фустан-креација